שירותי תרגום מעברית לאנגלית – תרגום החל מ0.20₪

כל התרגומים מתבצעים תוך הקפדה על שפה נכונה, מקצועיות, דיוק, אמינות ועמידה בזמנים. אם גם אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר – הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר לביצוע העבודה.

האנגלית היא השפה בה מתבצעת רוב הפעילות בתחום התרבות, המדע והאקדמיה בארץ ובעולם. אנגלית היא שפת העסקים הבינלאומית והשפה העיקרית בה פועלות ומתקשרות חברות ההייטק. אנחנו כאן בכדי לתת מענה לכל מקרה בו אתם זקוקים לתרגום של מסמכים עסקיים או אישיים. המחויבות שלנו לרמה גבוהה של מקצועיות ושירות נועדה לתמוך בהצלחה שלכם ולאפשר הצגת מסמכים ותכתובת בשפה האנגלית ברמה של שפת אם.

למה חשוב לבחור מתרגם מעברית לאנגלית?

במקרים רבים, כאשר מתרגמים מאנגלית לעברית נופלות טעויות. למעשה, טעויות תרגום הן דבר מאוד נפוץ בשימוש בתוכנות תרגום אוטומטיות או בפנייה אל מתרגמים חובבנים. אנחנו רואים את הדבר בחומרה, בודקים היטב כל מסמך ומקפידים על איכות בלתי מתפשרת. אם חשוב לכם לוודא שהתרגומים שלכם מתבצעים על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום, פנו אלינו.

המתרגמים של חברת השקדן מבצעים בכל שבוע עשרות עבודות של תרגום מעברית לאנגלית. ניתן להזמין תרגום של כל סוגי המסמכים החל מחוזים, הסכמים עסקיים, מסמכים משפטיים, מסמכים רפואיים, מסמכים בתחום ושיווק ועוד. שירותי תרגום מקצועיים, יעילים ומהירים ניתנים ללקוחות עסקיים ופרטיים באופן קבוע.

 

מתרגמים מעברית לאנגלית

חברת השקדן היא חברת תרגומים ישראלית אך שירותי החברה ניתנים בכל רחבי העולם. צוות המתרגמים מונה אנשי מקצוע מובילים עם התמחות בתרגומים ברמה של שפת אם. כאשר אתם בוחרים לעבוד מולנו אתם בוחרים בחברה עם ניסיון רב ומוניטין שבנוי על שביעות רצון של אלפי לקוחות.

רוב הפרויקטים בתחום התרגום בארץ הם פרויקטים של תרגום מעברית לאנגלית. אם גם אתם זקוקים לעבודת תרגום כזו חשוב שתדעו שישנם הבדלים בין אנגלית אמריקנית, אנגלית בריטית וסוגים נוספים של ניב אנגלי שנהוגים באוסטרליה, ניו זילנד, קנדה ועוד. כחברת תרגומים מובילה בתחומה אנו מודעים להבדלים בין הניבים ומקפידים לסייע לקהל הלקוחות שלנו להגדיר קהל יעד בעבור כל מסמך מתורגם.

אם אנכם בטוחים באיזה ניב של אנגלית כדאי לבחור הבחירה הנכונה ביותר תהיה "אנגלית בינלאומית" שמתקבלת ומובנת על ידי כל דוברי האנגלית. בחירה בניב מסוים מומלצת במקרים של כתיבה עיתונאית, פרסום חומר תיירותי, כתיבת פניות אישיות. אלו הם מסמכים אותם אנו מתרגמים מאנגלית לעברית תוך הקפדה על שפה שתהיה ברורה וידידותית לקורא, מותאמת לתרבות אליה הוא משתייך וכוללת את האסוציאציות המבוקשות.

ישנם ביטויים רבים שנהוגים בקרב דוברי אנגלית אמריקאית אך אינם מקובלים או מתקבלים בעין יפה אצל האנגלים. רק חברת תרגומים מנוסה ומקצועית תדע לתרגם בעבורכם מסמכים מעברית לאנגלית בצורה המדויקת ביותר.

שירותי תרגום הם מקצוע לכל דבר. מתרגם מקצועי יודע איך להעביר נכון מידע ומסרים בין שפות מבלי לגרוע מהמאפיינים והניואנסים של שפת המקור. צוות המתרגמים של השקדן יודע איך להעניק לכל עבודת תרגום איכות של שפת מקור טבעית. צרו קשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר מהירה בעבור עבודת התרגום שלכם.

כל שירותי התרגום במקום אחד

בין קהל הלקוחות שלנו תמצאו בעלי עסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים. רשימת הלקוחות מונה חברות הייטק, גופים פיננסיים, משרדי עריכת דין, יזמים, אנשי עסקים בתחום בייצוא והייבוא, לקוחות פרטיים שמבקשות להזמין תרגומים לשימוש אישי. אצלנו תמצאו מענה מקצועי ושירות אישי במחירים הוגנים לכל סוגי התרגומים.

את עבודות התרגום מבצעים מתרגמים בעלי ניסיון, ידע מקצועי בתחום ושליטה ברמה של שפת אם בשפות הרלוונטיות. התוצאה היא תוכן מתורגם איכותי ואמין שהולם את המקור בצורה הטובה ביותר. הקפדה שלנו על עמידה בזמנים ותגובה מהירה תורמת להצלחה העסקית שלכם. אנו מתחייבים לתרגומים שיציגו אתכם בצורה הטובה ביותר.

התרגומים לעסקים מתבצעים תוך הבנה של המאפיינים הספציפיים של העסק והתרבות. ידוע שהלקוחות של השקדן כבר יודעים שאנחנו לא מתפשרים על איכות ומתעקשים על הפרטים הקטנים שמצליחים להעביר את המסרים בצורה המדויקת ביותר בין השפות. אם דרוש לכם תרגום מעברית לאנגלית אנחנו יודעים איך לבצע את העבודה מבלי שאיש יידע שהמסמך המקורי לא נכתב מראש בשפה האנגלית.

מאמרים נוספים
בואו נדבר :)