כל מה שצריך לדעת על שיווק דיגיטלי

על פניו נדמה כי הליך בחירת החברה האידיאלית עבורכם שמולה אתם הולכים לעבוד הוא פשוט, אבל בפועל כדאי לכם מאוד שלא לעשות טעות בהליך קבלת ההחלטות – אחרת זה יעלה לכם ביוקר. כאשר מדובר על בחירת חברת שיווק דיגיטלי החשיבות היא קריטית עוד יותר כל זאת עוד לפני שאתם תחתמו על חוזה מחייב שעשוי לכבול אתכם לתקופת זמן ארוכה במיוחד. 

רגע לפני שנסביר לכם כיצד תוכלו למצוא חברת שיווק דיגיטלי שעונה בדיוק לכל הציפיות שלכם, קודם כל נציג לפניכם את השאלות השכיחות ביותר. כך כל הסימני שאלה שכרגע מציפים אתכם יהפכו להיות בתוך זמן קצר לסימני קריאה, רק לאחר מכן תוכלו לעבור לשלב הבא.

האם שיווק דיגיטלי באמת עוזר לעסק?

שיווק דיגיטלי יאפשר לכם כל עוד הוא מתנהל בצורה נכונה להשיג בקלות לקוחות חדשים לעסק שלכם. כיום מרבית הלקוחות העתידיים שלכם נמצאים ברחבי הרשת, וברגע שהשיווק הדיגיטלי מגיע אליהם, אוטומטית העסק שלכם צומח בצורה חסר תקדים.

כיום אפשר להגיד בצורה חד משמעית כי חברת שיווק דיגיטלי יכולה לעשות את ההבדל בין הצלחה עסקית ובין כישלון עסקי. כך שאם אתם רוצים להיות ראש לשועלים ולא זנב לאריות, זוהי הדרך הנכונה שבה אתם צריכים לבחור. כעת רק נותר לכם לבחור חברת שיווק דיגיטלי שתתאים לעסק שלכם כמו כפפה ליד.

מהי ההתמחות הספציפית של חברת השיווק הדיגיטלי שמולה אתם הולכים לעבוד?

לכל חברת שיווק יש את ההתמחות הספציפית שלה, ולכן אתם צריכים לברר מהי ההתמחות הספציפית של החברה שמולה אתם הולכים לעבוד. אתם צריכים לראות כי ההתמחות של החברה עולה בקנה מידה ישיר עם השאיפות העסקיות שלכם, כך יהיה לכם הרבה יותר קל ופשוט להגיע לתוצאות הרצויות.

חברת שיווק דיגיטלי המתמחה ב-SEO

אם תבחרו בחברות שיווק דיגיטלי עם התמחות ב-SEO אתם תוכלו להיות בטוחים שהיא תעשה את כל המאמצים על מנת לקדם את האתר שלכם באופן אורגני. חברה מהסוג הזה תתאים לעסק שמסתכל על הטווח הרחוק, ורוצה להגיע לתוצאות טובות גם אם זה אמור לקחת קצת זמן.

היתרון המשמעותי ביותר בעבודה מול חברת שיווק דיגיטלי מהסוג הזה הוא איכות הלידים שמגיעים אליכם כתוצאה מהקידום. כל הלידים שיכנסו אליכם עם לידים איכותיים של לקוחות עם פוטנציאל מאוד גבוה, כך שבקלות תוכלו לסגור איתם עסקה או להוביל אותם לקבוע אתכם פגישה.

חברת שיווק דיגיטלי המתמחה בניהול קמפיינים

בשנים האחרונות המודעות לקידום ממומן הפכה להיות מאוד משמעותית, ולכן חברת שיווק דיגיטלי שכזאת תספק לכם מענה מושלם בתחום הזה. הקידום הממומן יכול לבוא לידיי ביטוי במגוון רחב של פלטפורמות: גוגל, פייסבוק או אפילו אינסטגרם. על מנת שתוכלו לדעת שאתם עושים בחירה נכונה, תוכלו לבקש לראות קמפיינים פעילים או לשוחח עם לקוחות החברה על מנת להבין את האפקטיביות של הקמפיינים.

היתרון המשמעותי ביותר בעבודה מול חברת שיווק דיגיטלי מהסוג הזה הוא שהתוצאות מגיעות כאן ועכשיו. אתם לא תצטרכו לחכות זמן רב עד אשר תתחילו לראות תוצאות, וזה חלומם הרטוב של לא מעט בעלי עסקים שצריכים להכניס כסף לעסק.

חברת שיווק דיגיטלי המתמחה בכתיבת תוכן

התוכן באתר שלכם משמעותי מאוד ממספר סיבות ולכן חשוב מאוד לדאוג תמיד להכניס תוכן ברמה הגבוהה ביותר. כרגע שאתם פונים לחברות שיווק דיגיטלי המתמחות בכתיבת תכנים אתם תוכלו לדעת שתקבלו כתיבת תוכן איכותי לאתר . כך תוכלו להעשיר את האתר של החברה שלכם באין ספור מאמרים, ובאותה נשימה גם לדאוג שהוא יקודם באופן אורגני בצורה אפקטיבית יותר.

היתרון המשמעותי ביותר בעבודה מול חברת שיווק דיגיטלי מהסוג הזה הוא היכולת שלכם לקדם את האתר של החברה תחת מגוון רחב של ביטויים. כך תוכלו להגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות, דבר שיגדיל את מחזור ההכנסה של העסק בצורה חסרת תקדים.

חברת שיווק דיגיטלי המתמחה בבניית אסטרטגיה שיווקית

השקעתם ימים כלילות בבניית הצוות המושלם לעסק שלכם, ועדיין העסק לא מצליח להתקדם כמו שתמיד רציתם? זוהי בעיה נפוצה אצל לא מעט בעלי עסקים. במקרה שבו אתם מרגישים חסרי אונים, תוכלו לפנות לחברה המתמחה בבניית אסטרטגיה שיווקית. היא תספק לכם חוות דעת מקצועית והסבר מדויק מה אתם עושים בצורה לא נכונה וכיצד תוכלו לשפר את המצב.

היתרון המשמעותי ביותר בעבודה מול חברת שיווק דיגיטלי מהסוג הזה הוא שתוכלו להשיג את הגרוש ללירה. כלומר סוף כל סוף תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בעסק שלכם, ולגרום לו לצמוח בדיוק כמו שתמיד חלמתם. כי מי אמר שאי אפשר להגשים את כל החלומות?

חברת שיווק דיגיטלי המתמחה ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הפכו להיות בשנים האחרונות שובר שוויון מבחינת לא מעט חברות ועסקים. מהסיבה הזאת תוכלו לפנות לחברת שיווק דיגיטלי שתסייע לכם במיתוג העסק ברשתות החברתיות השונות, והגעה פשוטה יחסית לקהל היעד שרלוונטי עבורכם.

 היתרון המשמעותי ביותר בעבודה מול חברת שיווק דיגיטלי מהסוג הזה הוא שבקלות תוכלו להגדיל את כמות הלקוחות לעסק שלכם. דרך הרשתות החברתיות הרבה יותר קל להגיע ללקוחות שמתאימים לפרופיל של הלקוחות הרגילים שלכם, כך תוכלו להגדיל את ההכנסות של העסק וכל זאת על ידי הוצאה מינימאלית מהצד שלכם.

חברת שיווק דיגיטלי המתמחה בהפקת סרטוני אנימציה

לפעמים לא מספיק לשווק את העסק ברשתות החברתיות בצורה הבנאלית, ואתם תהיו חייבים להוסיף עוד אלמנטים מיוחדים על מנת ליצור ייחודיות לעסק שלכם. אם אין לכם את האפשרות ליצור סרטוני אנימציה בצורה איכותית, תוכלו לפנות לחברת שיווק דיגיטלי שמתמחה בתחום הזה. היא תיצור עבורכם את הסרטונים המושלמים, כאלה שיאפשרו לכל גולש להכיר את היתרונות ואת החשיבות של העסק שלכם.

היתרון המשמעותי ביותר בעבודה מול חברת שיווק דיגיטלי מהסוג הזה הוא שתוכלו בקלות לגרום לכל אחד להיחשף לעסק שלכם בצורה ידידותית ופשוטה. הרבה יותר קל להעביר את היתרונות של העסק שלכם על ידי סרטון כי הרבה יותר קל ונעים לצפות בו.

מהי תקופת הזמן הטריוויאלית להתקשרות מול חברות שיווק דיגיטלי?

לכל חברת שיווק דיגיטלי יש את החוזה שהיא תציע לכם, ברוב המקרים מדובר על חוזים שונים בתכלית אלה מאלה. הנושא העיקרי שאמור לעניין אתכם זה כמובן משך תקופת ההתקשרות עם אותה חברה, כך שתוכלו להבין האם אתם כבולים אליה. אל תהססו לחתום במהירות על ההסכם מבלי לברר את הפרטים הללו, אחרת תמצאו את עצמכם בסיטואציה בלתי אפשרית.

חברת שיווק דיגיטלי עם הסכם התקשורת של שנה שלמה

כאן החושים שלכם חייבים להיות בשיאם, מכיוון שאם תבחרו בחברה שאיננה תוביל אתכם לתוצאות – לא תהיה לכם שום אפשרות לסיים את ההתקשרות. כך שיכול להיות ששנה שלמה תשלמו לחברת שיווק דיגיטלי, אך בפועל לא תראו את התוצאות שאותם קיוויתם לראות.

ברוב המקרים אנו נמליץ לכם לתפוס מרחק מחברות מהסוג הזה מכיוון שיש כאן סכנה גדולה שאינכם יכולים להרשות לעצמכם. בסופו של יום יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שתחליטו להפסיק את ההתקשרות עם חברות שיווק דיגיטלי למיניהן. מדובר על זכות טריוויאלית, כך שאין שום סיבה שלא תשאירו לעצמכם את הזכות הזאת לכל אורך ההתקשרות.

חברת שיווק דיגיטלי עם הסכם התקשורת של חצי שנה

המצב הזה הסיכון שלכם הופך להיות הרבה פחות משמעותי, והיתרונות כאן יכולים להיות משמעותיים במיוחד. ראשית התחייבות לחצי שנה היא הגיונית, וברוב המקרים רק לאחר מספר חודשים תוכלו להתחיל לראות את ההתקדמות הגדולה של העסק שלכם.

במקרה שבו ישנו הסכם של חצי שנה בין העסק שלכם ובין חברת שיווק דיגיטלי חובת ההוכחה היא עליה. אם כעבור חצי שנה לא תראו את התוצאות הרצויות עבורכם, תוכלו להחליף את חברת השיווק הנוכחית בחברת שיווק אחרת. אנו יכולים להבטיח לכם כי מרבית החברות יעשו את מירב המאמצים על מנת לספק לכם את התוצאה המושלמת, וכמובן אתם תהיו אלה שתצאו עם ידכם על העליונה.

חברת שיווק דיגיטלי עם הסכם התקשורת ללא התחייבות

זה אולי המצב המושלם עבורכם מכיוון שבכל רגע נתון פשוט תוכלו לבחור בחברת שיווק אחרת. כיום השוק רווי באין ספור חברות שיווק, והכוח כמובן תמיד נמצא בידיים שלכם במקרה הזה. אך עדיין לעיתים אתם תצטרכו לדאוג שהיד לא קלה מידי על ההדק, כי זה עשוי לגרום לכם שהעסק שלכם יעבור המון טלטלות בתקופת זמן קצרה.

האפשרות הזאת היא הטובה ביותר עבורכם, כך תוכלו להרגיש שאתם שולטים ויכולים להחליף את חברת השיווק בהתאם לתוצאות בשטח. שוב הסבלנות שלכם היא אלמנט המפתח בנושא הזה, ואל תהססו להחליף את חברת השיווק על כל בעיה קטנה, כי כל החלפה שכזאת מחזיקה אתכם כמה צעדים אחורנית וזה יכול להיות משמעותי.

קראו עוד: שיווק באמצעות תוכן: כללי כתיבה שממגנטים לידים

חברות שיווק דיגיטלי יעדיפו הסכם התקשורת לשנה, לחצי שנה או ללא התחייבות?

באופן טבעי חברות השיווק הדיגיטלי ירצו להשאיר אתכם אצלם למשך תקופת זמן ממושכת ככל האפשר. בזכותכם ובזכות שאר הלקוחות הן מצליחות להמשיך להתקיים, והרצון הזה הוא בהחלט הגיוני וטבעי. אך חברות שיווק שאינן מחייבות אתכם להישאר אצלן הן אלה שמכירות את השירות והאיכות שלהן בצורה הטובה ביותר, והן יודעות כי הן יצליחו להשאיר אתכם אצלם גם ללא התחייבות בהסכם כתוב.

כאשר אתם בוחרים חברת שיווק דיגיטלי חשוב מאוד שתבחנו את ההמלצות ואת הביקורות שהחברה קיבלה מלקוחות שונים. כך תוכלו לדעת האם אתם עושים צעד נכון או שמא אתם צריכים להתחיל לבחון אפשרויות אחרות. מגוון האפשרויות שקיים מולכם הוא גדול במיוחד, וכמו שכבר אמרנו הכוח נמצא בידיים שלכם – אם תדעו לנתב אותו למקומות הנכונים השמיים הם הגבול. 

מהם היתרונות והחסרונות של תקופת התקשרות ארוכה ותקופת התקשרות קצרה?

היתרון המשמעותי ביותר בתקופת התקשרות ארוכה הוא שאתם יודעים בדיוק בידיים של מי העסק שלכם נמצא. אתם לא תחליפו חברות שיווק דיגיטלי כמו גרביים, ואם יהיו בעיות אתם תדעו בדיוק אל מי לפנות על מנת לקבל תשובות. מנגד החיסרון המשמעותי ביותר בתקופת התקשרות ארוכה הוא שאתם לא יכולים לצאת מההסכם. לכן גם אם אותה חברה לא תוביל אתכם לתוצאות, אתם תהיו מחויבים לסיים את החוזה באופן מלא.

היתרון המשמעותי ביותר בתקופת התקשרות קצרה הוא שאתם לא כבולים לאף חברה, ובכל רגע נתון תוכלו להחליף את החברה בחברה אחרת. כך יהיה לכם קלף מיקוח חזק מאוד ביד, כזה שתוכלו לשלוף ברגע האמת. מנגד החיסרון המשמעותי ביותר בתקופת התקשרות קצרה הוא שלפעמים אתם תאבדו את היכולת שלכם לשלוט על מה שקורה בפועל. כל חברה יכולה להאשים את החברה שפעלה לפניה, וכך יהיה לכם הרבה יותר קשה לבוא בטענות לחברה אחת ספציפית.

איך תוכלו לדעת האם השירות שאתם מקבלים מחברת השיווק עונה לציפיות שלכם?

הדרך הטובה ביותר שלכם לבחון את התוצר שאתם מקבלים מכל חברת שיווק דיגיטלי זה כמובן על ידי התוצאות בשטח. אתם תצטרכו לראות כמות גדולה של לקוחות חדשים שמתעניינים בשירותים שלכם ובוחנים אפשרויות שונות להצטרף אליכם. 

בנוסף החברה חייבת להיות מסוגלת לספק לכם קבלות בזמן אמת, ובכל רגע נתון על מצב הקמפיין ועל הצפי לעתיד. חברה שמכבדת את עצמה תמיד מתנהלת בצורה מסודרת, והיא תקיים אתכם פגישות באופן שוטף על מנת שתוכלו ללמוד תמיד היכן אתם נמצאים ביחס לכל שאר המתחרים שלכם.

רוצים ללכת על בטוח? תבקשו לראות תוצאות וקבלות של לקוחות עבר

עדיין יש לכם סימני שאלה בנוגע לחברה כזאת או אחרת? אנו בהחלט יכולים להבין אתכם. מדובר על צעד מאוד משמעותי לעסק שלכם. אם אתם רוצים ללכת על בטוח תוכלו לבקש לראות קבלות של לקוחות עבר שהחברה סיפקה להם שירות. כך תוכלו לראות מהיכן אותו עסק התחיל ועד לאן הוא הגיע, כך תוכלו ללמוד האם החברה אכן תוכל לעמוד בצורה אידיאלית בכל הציפיות שלכם, ציפיות שיכולות להיות לא נמוכות בכלל.

כמה יעלה להעמיד חברת שיווק דיגיטלי שתסייע לעסק שלכם?

ישנם הבדלים עצומים בין חברות השיווק השונות בעולם וגם בישראל, כך שקשה מאוד להכניס את כולן תחת מחירון אחד ספציפי. לעיתים עדיף לכם לשלם קצת יותר, אך לדעת שאתם מקבלים את השירות הטוב והאיכותי ביותר. כי לרוב מה שתקבלו בזול, עלול בסופו של יום לעלות לכם ביוקר.

אנו מזמינים אתכם לעיין במחירון שלנו, כך שתוכלו ללמוד את העלויות הממוצעות בשוק. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחותינו את המחירים הטובים ביותר, כל זאת לצד מקצועיות ללא פשרות. כך שאתם תדעו שאתם מקבלים מחיר מושלם וגם שירות על ידי אנשי המקצוע המנוסים ביותר.

האם ישנו חוזה עבודה מסודרת שעליו צריך לחתום עם חברת שיווק דיגיטלי?

אין חוזה אחד מחייב שאותו ניתן לזקוף לזכותן של כל חברות השיווק הדיגיטלי. לכל חברה יש את הדרך שבה היא עובדת, ולכן מוטב שתכירו את כל הפרטים הללו עוד לפני שאתם מתחילים את ההתקשרות. ראשית נציין כי חוזה הוא חלק בלתי נפרד מהסכם העבודה מול כל חברה באשר היא.

אנו ממליצים לכם ללכת על האפשרות של חברות שיווק שאינן מחייבות אתכם להישאר אצלן, והחיוב שהן דורשות הוא חיוב חודשי. כך לא תצטרכו להתעסק עם תשלום לפי שעה כאשר אינכם באמת יודעים כמה זמן החברה עבדה בפועל, וגם תוכלו להחליף אותה בחברה אחרת במקרה הצורך.

האם כדאי לעבוד מול חברה מסודרת או מול פרילנסר?

לכל אחת מהאפשרויות הללו יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, לכן חשוב תוודאו מה אתם מקבלים מכל צד. ברוב המקרים חברת שיווק דיגיטלי הרבה יותר מקצועית ומיומנת, אך העלויות שלה יהיו קצת יותר יקרות. מנגד אם תבחרו לעבוד עם פרילנסר אתם תקבלו עלויות אטרקטיביות יותר דבר שיכול להיות מאוד משמעותי עבורכם, אך מרבית הפרילנסרים יהיו עם מיומנות וניסיון נמוכים יותר דבר שעלול להוביל לתוצאות בקצב איטי יותר. לכן אתם צריכים לקחת את הנושא הזה בחשבון כאשר אתם מגיעים להחלטה הסופית שלכם.

מאמרים נוספים
בואו נדבר :)