כתיבת תוכן לאתרים

הַשַּׁקְדָן למענך כדי ליצור תקשורת אפקטיבית יותר, תקשורת שמעודדת יותר מכירות עבור העסק שלך. אנחנו מומחים בכתיבת תוכן, קופירייטינג, תרגום לשלל שפות, כתיבת לרשתות החברתיות, בניית אתרים, קידום אתרים ובניית קישורים.5 שניות! זה הזמן שלוקח לגולש להחליט האם להמשיך לגלוש באתר או לעבור לאתר אחר. הדבר העצוב? רוב האתרים מפסידים 80% ( או יותר! ) מהגולשים בזמן הזה.

כתיבת תוכן סופר איכותי באופן קבוע הוא סיפור לא פשוט. השקדן כאן כדי לעזור לכם לייצר תוכן משכנע עבור אתרכם. כתיבת מאמרים שעושים שינוי!

אין משני לרושם ראשוני

אל תניחו לתוכן לתת ללקוחות פוטנציאליים רושם מוטעה לגביכם. "אין משני לרושם ראשוני", מכירים את המשפט?, עליכם להעביר את המסר לגולש במהירות ובדיוק.

בשקדן, אנו צוות של כותבי תוכן מסורים ומקצועיים אשר מבינים את החשיבות של תוכן שמניב ערך. אנחנו מספקים שירותי תוכן אשר יעניק לכם יתרון כנגד המתחרים.

שירותי כתיבת תוכן אצל השקדן בגלל ש

התוכן שלך מייצג אותך. תאמינו או לא, אנשים שופטים את המותג שלכם לפי הערך של המאמרים והתוכן הנמצאים באתרכם. בשקדן אנחנו מבינים את החשיבות של תוכן איכותי לכן אנחנו משקיעים את כל המאמץ הדרוש על מנת לייצר תכנים אינפורמטיביים וחסרי טעויות ללקוחות שלנו.

תוכן איכותי כלשעצמו זה לא מספיק ואנחנו מודעים לזה. התוכן צריך להכין מילות מפתח בצורה טבעית על מנת לקבל חשיפה בגוגל. אנחנו יודעים שנוכל לעזור לאתר שלכם לקבל יותר טראפיק על ידי יצירת תוכן מותאם לSEO.

תֶּכֶן שֶׁהוֹלֵךְ, מְדַבֵּר וּמוֹכֵר עֲבוּרְךָ.​

השקדן הוא סוכנות כתיבת תוכן היודעת לספק תוכן אשר יבטיח את ההצלחה הדיגיטלית שלכם! לאחר יותר משנתיים של ניסיון מקצועי בתחום אנחנו יודעים לייצר עבורכם תוכן מקצועי אשר יבליט אותכם בהתאמה אישית מלאה.

כתיבת מאמרים איכותית לאתר מייצרת תוצאות. שירות כתיבת התוכן של השקדן יודע לשכנע את הלקוחות לעבוד איתך. המוצרים והשירותים שלכם אולי מעולים, אבל אף אחד לא יודע כמה עד שהם רוכשים ממך – הרושם הראשוני של התוכן מייצר לקוחות משלמים!

כְּתִיבַת מַאֲמָרִים מִבֵּית הַשַּׁקְדָן

כיום, ניתן למצוא נותני שירות של כתיבת מאמרים לאתר במגוון עלויות וזמני הגשה מגוונים. כיצד תבחרו נכון את הכתב שמתאים לכם? 

ניסיון – האלמנט המשמעותי בעת בחירת כתב מאמרים לאתר – חשוב שהמאמר שנפרסם באתרנו יעניק לקורא ערך ( הקורא לומד משהו חדש – על מנת שנתקדם בגוגל ). מקובל לבקש דוגמאות לתכנים – אז כבר תוכלו להעריך את איכות כתיבת המאמרים של הכתב ולהחליט אם הוא רלוונטי עבורכם.

  1. כותב תוכן בעל ניסיון יידע לתת צפי מדוייק של סיום כתיבת המאמר.
  2. כותב תוכן עם ניסיון יידע לבצע התאמות אישיות לתוכן שלכם.
  3. כותב תוכן עם ניסיון בדרך כלל יבקש מחיר גבוה יותר.

עלות – מה התקציב שלכם עבור כתיבת מאמרים? האם חשוב לכם לקבל תוכן שנותן ערך ( נכון, זה עולה יותר. אבל זה מניב יותר תוצאות משמעותית )? כל אלו ישפיע על בחירת הכתב לכתיבת מאמרים לאתרכם.

המלצות– פנו לחברים, קבוצות בפייסבוק וקבוצות בוואטסאפ. בקשו המלצות לכותב טוב שמציע כתיבת מאמרים איכותיים ובררו מהי איכות הכתיבה שלו, כמה הוא גובה ומהי הזמינות שלו? בד"כ דרך המלצות תגיעו לכותב תוכן המתאים.

 

מאמרים נוספים
בואו נדבר :)