תרגום מאנגלית לעברית 1

תרגום מאנגלית לעברית

כל עבודות התרגום מתבצעות תוך כדי הקפדה על כתיבת תוכן מקצועי, מדוייק  ואמין. אם גם אתם לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר –  פנו אלינו בהקדם על מנת לקבל הצעת מחיר לביצוע העבודה. 

השפה העברית היא השפה העיקרית שלנו הישראלים, שפת הקודש וגם לשון החכמים. עבודות תרגום מאנגלית לעברית נדרשות באופן קבוע על מנת לעשות שימוש בינלאומי במסמכים שכתובים בעברית. השפה העברית נחשבת לשפה דלה בהשוואה לשפה האנגלית ולשפות אחרות שכוללות הרבה יותר מילים ושורשים. כך למשל, השפה העברית המקראית כוללת רק כ-8,000 מילים בעוד השפה האנגלית מונה מעל 200,000 מילים. הפער בין מספר המונחים והמילים בשתי השפות מקשה על מלאכת התרגום. רק מתרגמים מנוסים בעלי שפה עשירה מצליחים להתגבר על הקושי ולהעביר מסרים בין השפות בצורה המדויקת ביותר. 

צריכים תרגום מאנגלית? חברת השקדן מתמחה בתרגומים משפטיים, טכניים, עסקיים, שיווקיים ועוד. ניתן להזמין את כל שירותי תרגום מאנגלית לעברית או מעברית לאנגלית. השירות ניתן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. כל התרגומים מתבצעים על ידי מתרגמים בעלי יכולות גבוהות תוך הקפדה על עמידה בזמנים, יעילות, דיוק, אמינות ומחירים הוגנים. צרו קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר מותאמת.

איך מדייקים בתרגום מאנגלית לעברית?

מתרגמים מאנגלית לעברית שעוסקים בתחום מזה מספר שנים מקפידים להשתמש בשפה עשירה ולשלב בטקסט בהתאם לצורך ניבים ומטבעות לשון. שימוש באסוציאציות ומילים לועזיות חיוני על מנת לתרגם מושגים באנגלית שאינם קיימים בשפה העברית. צוות המתרגמים של חברת השקדן מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון שעוסקים בתרגום כעיסוק מרכזי, מתייחסים ברצינות לכל עבודה ומקפידים להתעדכן באופן קבוע בחידושי השפה. 

מתרגם מאנגלית לעברית יצליח לבצע עבודת תרגום מדויקת רק כאשר הוא אוהב מאוד את השפה העברית, מחויב למקצוע ויודע איך לעשות שימוש נכון בעושר של השפה. על המתרגם להקפיד להתעדכן בחידושים ולשלב בתרגום בהתאם לצורך גם שפה רעננה. 

בעולם המודרני השפה האנגלית היא השפה העיקרית בה מתנהלים קשרי מסחר בינלאומיים, קשרי עסקים, קשרים באקדמיה וקשרים בתחום הרפואה. השוק הישראלי מכיר בחשיבות הרבה של האנגלית ומשקיע לא מעט מאמצים בגיוס של עובדים דוברי אנגלית ותרגום של מסמכים. שירותי תרגום הפכו ברוב החברות בישראל למוצר בסיסי. השוק הישראלי כבר מבין היטב את החשיבות של השפה האנגלית להצלחה בינלאומית, הרחבת הפעילות העסקים והגדלה משמעותית של הרווחים. העסקים המצליחים בישראל הם עסקים שפועלים גם בזירה המקומית וגם בזירה הבינלאומית. 

בונה אתרים השקדן

איך תדעו שבחרתם מתרגם מקצועי?

התמודדות עם מסמכים עסקיים בשפה האנגלית שמגיעים מחו"ל אינה פשוטה גם בעבור דוברי אנגלית ברמה גבוהה. פנייה אל מתרגמים מאנגלית לעברית היא הדרך הנכונה להבטיח שלא תפספסו שום פרט במסמך ותבינו היטב את כל הסעיפים. בחתימה על חוזים או עבודה עם מסמכים פיננסיים ומשפטיים לא תוכלו להרשות לעצמכם שלא להבין את הכתוב באופן מלא.  כאן בדיוק נכנסים לתמונה שירותי התרגום לעסקים של חברת השקדן עם מחירון תרגום הוגן. על התרגומים של חברת השקדן אתם יכולים לסמוך בעיניים עצומות. 

פרויקטים של תרגום מתומחרים באופן אישי על פי מספר המילים שכולל המסמך, מספר העמודים, סוג התוכן ודחיפות העבודה. ברוב המקרים, תרגום של מסמך אישי או מסמך משפטי סטנדרטי יהיו זולים יותר בהשוואה לתרגום של מסמך טכני. אם אתם מעוניינים בעבודת תרגום מעברית לאנגלית או תרגום מאנגלית לעברית – צרו קשר בהקדם ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ללקוחות חדשים. 

השקדן היא חברת תרגום ישראלית שמספקת שירותי תרגום ללקוחות ישראלים ולקוחות בינלאומיים. רשימת הלקוחות של החברה כוללת בעלי עסקים, עורכי דין, אקדמאים, משרדים ממשלתיים, חברות בתחום הטכנולוגיה ואלפי לקוחות פרטיים שבוחרים בכל פעם בחדש בשירותי החברה. עם חברת השקדן אתם יכולים להיות בטוחים שהמסמכים שלכם מתורגמים על ידי צוות של מומחים.

הַשַּׁקְדָן

המקפצה שלך להצלחה

תרגום מאנגלית לעברית 2
Artboard-200-e1567167151632-200x150
לוגו של חברת משלוחה
תרגום מאנגלית לעברית 3
תרגום מאנגלית לעברית 4
מרום
New-Project-9-e1566171690315
תרגום מאנגלית לעברית 5
תרגום מאנגלית לעברית 6
תרגום מאנגלית לעברית 7
בואו נדבר :)