אודותינו

אנו מאמינים שעזרה לאחרים היא דרך חיים. מאז הקמתנו, השקדן מרצה את העסקים המכובדים ביותר בארץ ממשרדנו הממוקם בהוד השרון.

כל איש צוות אשר לוקח חלק פעיל בשַׁקְדָן נבחר בקפידה, כל אחד בתחום ההתמחות שלו.
הצוות כולל מומחים בכתיבת תוכן, כתיבה לרשתות חברתיות, מיתוג, תרגום ובניית קישורים – בכל התחומים, כולל התחום שלך.

 אתה ייחודי. אבל? כך גם כל המתחרים שלך.

זו הסיבה שאנחנו משתמשים ביצירתיות ויכולות המיתוג שצברנו על מנת ליצור עבורך קול יותר חזק, יותר משכנע ויותר מרגש מאשר כל "הגאונים" האחרים בתחומך. 

shakdan

הסיפור שלנו.

השַּׁקְדָן נפתח רשמית ב2017, בזמנו, התמחנו רק בכתיבת תוכן – עזרנו לעסקים ברחבי הארץ לייצר תוכן מעולה ואנחנו לא מתכוונים רק לאיכות. אנחנו מתכוונים תוכן מעולה – במונחים של יצירת עניין אצל הגולש, גידול מספר הגולשים ומיתוג נכון – שעובד. כיום, אנחנו מומחים בכתיבת תוכן, מיתוג, עיצוב חווית משתמש, כתיבה לרשתות החברתיות, מיתוג, תרגום, בניית קישורים ובניית אתרים.

כל פרוייקט הוא אתגר חדש
גיא אדרי

גיא הינו היזם של חברת השקדן המתמחה בפיתוח של אסטרטגיות שיווק באינטרנט, בניית אתרים וייזום פרוייקטים מורכבים. גיא התחיל את דרכו המקצועית בעולם האינטרנט עוד כשהיה בן 15 ומאז יזם, ייעץ והקים מספר מיזמים מוצלחים בעולמות השיווק לאירועי ספורט בעולם, חברת בניית אתרים מובילה ועוד. כחלק מתפיסת עולמו של גיא בתחום ומתוך רצונו להעביר הלאה את נסיונו הרב לאנשים שרוצים לקדם את עתידם בעזרת רכישת ידע פרקטי, גיא בנה קורס ייחודי ומקצועי ביותר בעברית לבניית אתרים ונכסים דיגיטליים. את אהבתו לספורט גיא מגשים בטיולי גלישת סנובורד וגלישת גלים ברחבי העולם.

ישראל
נולד ב
7+
שנות ניסיון
500+
פרוייקטים
בואו נדבר :)