תרגום עברית לפורטוגזית - תרגום מפורטוגזית לעברית​ 1

תרגום מעברית לפורטוגזית ולהפך

מתעניינים בתרגום מפורטוגזית לעברית או מעברית לפורטוגזית? פנו אלינו עוד היום!

על פי ההערכות, בין 200 מיליון ל-270 מיליון בני אדם מדברים את השפה הפורטוגזית ברחבי העולם. מספר הדוברים הגדול יחסית הופך אותה לשפה השביעית הפופולארית ביותר בעולם והשלישית ביבשת אירופה! הפורטוגזית התפשטה בעיקר הודות לשליטה של האימפריה הפורטוגזית בחלקים מדרום אמריקה, אפריקה ואסיה במאה ה-16 עם תחילת תקופת המסעות הימיים. הודות לכך היא ספגה במרוצת השנים השפעות משפות רבות אחרות כגון הגרמנית, הערבית והצרפתית ואף שפות השבטים האינדיאנים הילידים. 

תרגום פורטוגזית לעברית

עקב המרחק בין חלק מהמדינות דוברות הפורטוגזית, הרי שלשפה הפורטוגזית שני ניביים עיקריים : הניב האירופאי והניב הברזילאי. בין שני הניבים קיימים הבדלים בהגייה, באוצר המילים ואף בתחביר.

מכיוון שהשפה הפורטוגזית אינה נפוצה בקרב ישראלים, אנשי עסקים, מפרסמים וחברות שרוצים ליצור שיתוף פעולה או קשרים עסקיים במדינות שבהן דוברים את השפה, צריכים להסתייע במתורגמנים שיכולים לבצע תרגום מעברית לפורטוגזית או תרגום מפורטוגזית לעברית.

יש לציין כי קיימת ברית בשם CPLP בין כל המדינות הדוברות פורטוגזית אשר הוקמה ב-1996. ברית זו מציינת לא רק את השפה המשותפת, אלא גם חותרת לשיתופי פעולה בתחום התרבותי. בפועל, הברית תמכה גם בפתרון מספר משברים פוליטיים ומכווינה את הסיוע ההומניטרי במדינות הגוש.

גם  מי שמטייל בדרום אמריקה, יעד פופולארי בקרב תרמילאים ישראלים המחפשים יעדים אקזוטיים לטיול שאחרי הצבא, יכול להיעזר במתרגמים על מנת ללמוד את השפה, דבר שמאפשר להם חופש פעולה גדול יותר בטיול מעבר לרמה של שיחון פורטוגזית – עברית פשוט.

בונה אתרים השקדן

לפני שאתם בוחרים שירותי תרגום מעברית לפורטוגזית או ההפך

  • קראו המלצות על חברת התרגום או המתרגם והסתכלו בתיק העבודות, האם מדובר באותו סדר גודל של פרויקטים להם אתם זקוקים?
  • וודאו כי יש למתרגמים ידיעה של השפה הפורטוגזית ברמת שפת אם. אם נולדו באחת המדינות דוברות הפורטוגזית או גדלו שם, מה טוב…
  • שימו לב להבדלים בין הניב האירופאי לבין הניב הברזילאי, במיוחד אם אתם מעוניינים בשירותי תרגום סימולטניים לשפה או מהשפה המדוברת.
  • במידה ואתם זקוקים לשירותי תרגום ספציפיים כמו למשל תרגום נוטריוני של עורך דין או תרגום מסמכים רפואיים, תצטרכו למצוא מתרגם בעל התמחות ייחודית ששולט בז'רגון המקצועי הרלוונטי.
  • תאמו ציפיות עם שירות התרגום מבחינת לוח הזמנים על מנת שלא יווצרו מצבים לא נעימים בהם תמצאו את עצמכם בבעיה לפני אירוע חשוב.
     

תרגום מפורטוגזית לעברית או ההפך הוא כורך המציאות עבור מי שנמצא על הציר שבין ישראל ובין המדינות דוברות הפורטוגזית והחשיבות של תקשורת מדויקת ברורה לו. ההבדל הגדול יחסית בין שתי השפות מחייב תרגום מקצועי וחסר פשרות בהתאם לצרכים השונים, החל מתרגום ספרותי, דרך תרגום מסמכים ועד לתרגום סימולטני לצורך פגישות ויצירת קשרים כלכליים.

הַשַּׁקְדָן

המקפצה שלך להצלחה

תרגום עברית לפורטוגזית - תרגום מפורטוגזית לעברית​ 2
Artboard-200-e1567167151632-200x150
לוגו של חברת משלוחה
תרגום עברית לפורטוגזית - תרגום מפורטוגזית לעברית​ 3
תרגום עברית לפורטוגזית - תרגום מפורטוגזית לעברית​ 4
מרום
New-Project-9-e1566171690315
תרגום עברית לפורטוגזית - תרגום מפורטוגזית לעברית​ 5
תרגום עברית לפורטוגזית - תרגום מפורטוגזית לעברית​ 6
תרגום עברית לפורטוגזית - תרגום מפורטוגזית לעברית​ 7
בואו נדבר :)