מה החשיבות של כתיבת תוכן איכותי בתהליך קידום אתרים?

מה לא נאמר על חשיבותו של התוכן לקידום אתרים לאורך השנים, הוא אפילו זכה לכינוי מלך. מה הופך את התוכן לכל כך חשוב? כיצד יוצרים תוכן איכותי? ולאילו נושאים יש לשים לב כאשר כותבים תוכן?

האם ידעתם שכל תהליך קידום אתרים אורגני מוצלח, מתחיל ונגמר ביצירת תוכן איכותי ובעל ערך מוסף לאתר? כתיבת התוכן היא ההיבט החשוב ביותר בכל אסטרטגיית SEO והיא משפיעה על דירוגו של האתר שלכם במנועי החיפוש, כי ללא תוכן, אין למעשה מה לדרג. 

מדוע כתיבת תוכן איכותי חשובה?

אז שאלתם את עצמכם מה החשיבות של כתיבת תוכן איכותי בתהליך קידום אתרים? הנה לכם 5 סיבות לכך שהתוכן חשוב:

  1. שימוש אסטרטגי במילות מפתח – מילות המפתח הן חלק מאוד חשוב לדירוג האתר והדפים בו. רק באמצעות אסטרטגיית תוכן חכמה שעושה שימוש נכון במילות מפתח תצליחו לקדם את האתר ולהשיג את התוצאות הרצויות. 
  2. תוכן איכותי מספק ערך מוסף לגולשים – כאשר התוכן שלכם נהדר הוא מספק ערך. וכאשר אנשים מוצאים את מה שהם מחפשים באמצעות התוכן שלכם הם ישתפו אותו במדיה החברתית. גוגל רואה בפעולות מסוג אלו אימות לכך שהתוכן שלכם איכותי ותדרג גבוה יותר את הקישורים שלכם. 
  3. תוכן איכותי עוזר להשיג קישורים – תוכן איכותי יגרום לאחרים לרצות לקשר לאתר או לבלוג שלכם, שכן הם מעריכים את הדברים שאתם מפרסמים. וכמובן ששום דבר אינו חומק מעיניו הבוחנות של גוגל, ש"רואה" זאת, וכתוצאה מכך מדרג את דפי האינטרנט ואת הפוסטים שאתם מעלים בבלוג שלכם. 
  4.  התוכן חיוני לדירוג האתר – זה היגיון פשוט. אם אין לכם תוכן לגוגל לא יהיה מה לדרג. בגוגל תמונות נעשה דירוג של תמונות, בגוגל סרטונים נעשה דירוג של סרטונים ובאזור הכללי של גוגל מבוצע דירוג של טקסטים ודפי אינטרנט. 
  5. תוכן איכותי מציע פתרון אמיתי – התוכן שאתם מפרסמים מדורג על פי הפתרונות שמציע לגולשים בהתאם למטרת החיפוש. ככל שהגולשים יצליחו למצוא בדיוק את מה שהם מחפשים בתוכן שלכם, הוא ידורג במקום גבוה יותר. 

נסכם ונאמר שללא תוכן איכותי ונהדר, לעולם לא תצליחו ליהנות מדירוג גבוה של מנועי החיפוש ובראשם גוגל. עם כל חודש שעובר, התוכן הופך לחשוב יותר ויותר ואי אפשר להתפשר על איכותו, אם רוצים להתקדם. לכן חשוב לוודא שעובדים עם כותבי תוכן איכותיים ומקצועיים ועם חברת קידום אתרים כמו לינקשייק, שתקדם אסטרטגיית תוכן ייחודית לאתר שלכם.

מאמרים נוספים
בואו נדבר :)