שירותי תרגום 1

שירותי תרגום

עבודות תרגום הן תחום ההתמחות של חברת השקדן. צוות מקצועי של מתרגמים מבצע מידי יום עבודות תרגום מאנגלית לעברית, תרגומים מעברית לאנגלית ותרגומים מפורטוגזית לעברית או עברית לפורטוגזית.

כחברה מקצועית אנו מקפידים על התנהלות בהירה, פשוטה ונוח מול כל לקוח. לכל אורך הדרך הלקוח נמצא בקשר עם נציג מטעמנו שמטפל באופן אישי בעבודת התרגום. צוות המתרגמים עושה כל מאמץ על מנת לוודא שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר. כל עבודות התרגום מתבצעות תוך הקפדה על דיוק, עמידה בזמנים, שפה עשירה והתאמה מקסימלית בין המסמך המתורגם לבין המסמך המקורי. 

מדוע כדאי לכם להזמין תרגום דרכנו ?

לאורך השנים צברה החברה ניסיון רב בתחום. הניסיון בא לידי ביטוי ביכולה להתמודד עם טקסטים מאתגרים ומורכבים, להבין את הצרכים שלכם ולתת מענה מהיר ויעיל למקרים בהם נדרשים תרגומים דחופים. האהבה לשפות יחד עם השפה העשירה מאפשרים לצוות המתרגמים לשמור על המשמעויות של התוכן גם במהלך התרגום. כך למשל, עבודות תרגום מאנגלית לעברית מתבצעות תוך שמירה על שימוש נכון בדימויים ומטאפורות. 

אם דרוש לכם תרגום מהיר ומקצועי כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ואנחנו כבר נדאג להוביל את התהליך ולבצע את העבודה בזמן. פרויקטים של תרגום מעברית לאנגלית מתבצעים בצורה מדויקת ברמת הפסיק. עבודות מורכבות של תרגום מפורטוגזית לעברית או תרגום מעברית לפורטוגזית מתבצעות גם כן תוך הקפדה יתרה על דיוק והתאמה בין המסמך המקורי למסמך המתורגם. לרוב, איש לא יוכל להבחין שמדובר במסמך מתורגם ולא במסמך מקורי. 

הלקוחות של חברת השקדן יודעים שכאשר הם מזמנים עבודות של תרגום מאנגלית לעברית הם יכולים להיות רגועים. עם מיטב אנשי המקצוע אנחנו יכולים להתחייב בפניכם לעבודת תרגום מקצועית בכל התחומים. הצוות יודע איך לאפיין כל עבודה, להבין את הצרכים המיוחדים שלכם, לבנות תכנית עבודה ולבצע את התרגום על הצד הטוב ביותר. 

בונה אתרים השקדן

שירותי תרגום עם השקדן

השירות המבוקש ביותר בתחום בתרגום היום בישראל הוא תרגום מעברית לאנגלית. אנו מעסיקים מתרגמים בעלי התמחויות שונות על מנת לתת מענה מלא ללקוחות עסקיים ופרטיים. בין עבודות התרגום שמתבצעות על ידנו באופן קבוע תמצאו תרגומים משפטיים, תרגומים של מסמכים רפואיים, תרגומים של תסריטים, תרגומים של תכניות טלוויזיה ועוד. 

חברת השקדן ידועה ברמה גבוהה של מקצועיות, שירות ללא פשרות ומחירים נוחים. אל תתפשרו על פחות מהמקצועיים ביותר. 

איך ללמוד אנגלית ברמה גבוהה מספיק כדי להפוך למתרגמים?

הַשַּׁקְדָן

המקפצה שלך להצלחה

שירותי תרגום 2
Artboard-200-e1567167151632-200x150
לוגו של חברת משלוחה
שירותי תרגום 3
שירותי תרגום 4
מרום
New-Project-9-e1566171690315
שירותי תרגום 5
שירותי תרגום 6
שירותי תרגום 7
בואו נדבר :)